Nemzetközi gépkocsivezető állás Sopronban C+E kategóriás jogosítvánnyal

V4 Transport Kft.
Sopron
Bruttó 600 000 Ft - 700 000 Ft / hónap
2019. 02. 04.

Társaságunk nemzetközi szállítmányozással és fuvarozással foglalkozik, flottabővítés miatt soproni telephelyünkre keresünk 1 fő gépkocsivezetőt nyerges ponyvás felépítményre.

Cégen belül baráti, családias a hangulat, a jelenlegi kollégák 4-5 éve itt dolgoznak. Kérem azokat - akiknek folyamatos személyes konfliktusai vannak, szeretnek egyénieskedni, mások kárára kitűnni - ne olvassanak tovább, nekik más típusú munkahely javasolt.

Indulás és érkezés helye Sopron.

A munkavégzés 12 napos periódusokban történik indulás hétfőn, visszaérkezés telephelyre a következő hét péntek.

A 45-ös pihenő és a szükséges visszapótlás otthon telik, utána hétfőtől ismét indul az újabb 12 napos ciklus. Hosszú körök (Anglia, Hollandia) és rövid körök váltakoznak (Ausztria, Csehország), emiatt a hazaérkezés 99%-ban garantált.

Jelentkezés az állásajánlatra a +36 70 3929 709 -es telefonszámon (este 20h-ig, és hétvégén is hívható) vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Feladatok röviden:

  • önállóan, biztonságosan eljutni a megbízási helyekre
  • EK561/2006 rendeletben foglalt vezetési és pihenőidők betartása
  • Fuvarok megfelelő dokumentálása, menetlevél, CMR helyes vezetése
  • áru jellegének megfelelő rakományrögzítés, egyes rakodásoknál aktív fizikai részvétel (békázás)
  • cégünk hírnevének méltó képviselete a rakodó és egyéb helyeken
  • A rábízott jármű és áru szakszerű kezelése, átvett állapotuk megóvása

Elvárások

  • C+E kateóriás jogosítvány
  • min. 3 év munkatapasztalat referenciákkal
  • GKI, PÁV, Digitális gépjárművezetői kártya

Amit kínálunk

Juttatások:

  • Fix Napidíj
  • plusz futásteljesítmény függő prémium
  • Parkolópénz
  • Telefon vagy igény szerint telefon hozzájárulás
  • egészség, élet és balesetbiztosítás
  • DAS jogvédelem
  • autógazda rendszer
  • új autók, nemzetközi assistance
  • kereseti lehetőség 600.000-700.000 Ft

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános