Faház építőelemek összeszereléséhez kollégát keresünk Sopronban

Ubrankovics Kft.
Sopron
Bruttó 300 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2019. 03. 01.

28 éve működő családi vállalkozás építőiparban jártas  Asztalos / Ács  kollégát keres hosszú távú együttműködés reményében!

Munkavégzés helye
• Ubrankovics gerenda-és készházgyártó kft. Ágfalvi üzeme Sopron mellett

Feladatok

  • Különböző típusú fal-tető-fődém elemek összeszerelése a megadott technológiai rétegrendek alapján
  • Kommunikáció a gyártástervezőkkel a gyártás hatékonyságának érdekében
  • Anyagmozgatás függődaruk segítségével
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése
  • Problémák, eltérések jelentése a művezetőnek

Elvárások

  •  Faépítészetben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Folyamatos fejlesztés iránti elkötelezettség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség

Előnyök

  • Változatos feladatok
  • Kiszámítható jövő kép
  • Családias légkőr

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános