Kereskedelem, értékesítés

Ingatlanközvetítő állás Sopronban

Munkavégzés helye: Sopron
2019. 03. 07. 15:09

Szereted Sopront, szereted a szép házakat, szereted a kötetlen munkaidőt?

Már 10 éve foglalkozunk soproni ingatlanokkal, és még nem bírjuk megunni!

Csatlakozz hozzánk és legyél Te is Sopron egyik legsikeresebb ingatlanképviselője!

Feladatok:

Mit fogsz csinálni?

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • a meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárások:

Jelentkezz, ha jellemzőek rád az alábbiak:

  • minimum középfokú végzettség,
  • szeretsz és tudsz is emberekkel kommunikálni,
  • pozitív életszemlélet,
  • pontosság, munkabírás, rugalmasság,
  • alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök:

  •  "Értékesítői véna",
  • humor

Amit kínálunk:

  • Ingatlanpiacon kimagasló kereseti lehetőség: FIX JUTTATÁS + TELJESÍTMÉNYARÁNYOS MOZGÓBÉR.
  • Több ezres valós ügyfélkör, és ingatlankínálat.
  • A teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség.
  • Díjmentes képzés, mentori támogatással.
  • A sikeres munkát kiszolgáló, modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás.
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő.
  • Összeszokott csapat támogatása, biztonsága.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése