Raktározás, logisztika

Logisztikai munkatársnak álláslehetőség Sopronban

Munkavégzés helye: Sopron
2019. 03. 13. 16:13

Az Advanced Decorative Systems Hungary Kft. az alábbi pozícióba keresi kollégáját:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • a megrendelések, fogadása, koordinálása
  • vevői portálok kezelése, szállítások előkészítése
  • egyeztetés a vevőkkel, a szállítmányozókkal és cégen belül
  • a szállítások optimalizálása, nyomon követése, ajánlatok bekérése
  • vámkezelési megbízások elkészítése
  • statisztikák készítése

Elvárások:

A fenti feladatok elvégzéséhez szükséges:

  • a legalább középfokú (közgazdasági, kereskedelmi vagy logisztikai) végzettség
  • a kommunikációképes angolnyelv-tudás (+ németnyelv-tudás előny)
  • az MS Office felhasználói szintű ismerete
  • a rendszerszemléletű gondolkodás
  • a jó problémamegoldó képesség és a jó kommunkáció készség.

Előnyök:

  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a szállítmányozási, raktározási ismeretek
  • bármely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

A fenti pozíció betöltéséhez kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • SZÉP-kártyát
  • Munkábajárási támogatást (Mt szerint)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése