Vendéglátás

Szállodai recepciós állás Sopronban a Hotel Sziesztában

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sopron
2019. 03. 28. 11:19

A soproni Hotel Szieszta folyamatosan bővülő csapatában kollégákat  keres az alábbi munkakörben:

Szállodai Recepciós

A LEENDŐ MUNKATÁRSAK FELADATAI:

  • A vendég érkezésének előkészítése
  • Az érkező vendég fogadása, check-in
  • A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
  • Városnéző túrák közvetlen értékesítése
  • Foglalásokkal, szálláshelyértékesítéssel kapcsolatos ügyintézői feladatok ellátása
  • Kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű, biztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált hozzáállás
  • Rugalmas időbeosztás

A JELENTKEZÉSNÉL ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú képzettség
  • Hostware ismerete
  • További nyelvek ismerete
  • Szakirányú tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

MUNKAIDŐ:

  • Rugalmas, különböző műszakokban (hétvégi munkavégzés is)

A Fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük  a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni szíveskedjenek!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése