Sopronban munkaerő-piaci mentori állás

MED-EDUCATIO Humán Bt.
Sopron
Bruttó 220 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2019. 08. 13.

Győri székhelyű szervezet munkaerő-piaci mentort keres Sopron, illetve Sopron-Kapuvár munkavégzési hellyel, határozott időre.

Jelentkezést a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, önéletrajz és végzettségét igazoló okirat másolatának megküldésével, bérigény megjelölésével.

Feladatok

A leendő munkatárs feladatai:

  • a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályán regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci tanácsadói és mentori szolgáltatást nyújt;
  • álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása;
  • folyamatos együttműködés a projektszervezettel valamint a járási hivatalok foglalkoztatási osztályaival;
  • A folyamatok precíz adminisztrációs követése az iránymutatásoknak megfelelő módon;

Elvárások

Jelentkezőkkel szembeni elvárások az alábbi képesítések valamelyike:

  • középiskolai végzettség és államilag elismert felsőfokú munkaügyi vagy felsőfokú személyzeti vagy felsőfokú személyügyi vagy felsőfokú társadalombiztosítási képzésekben szerzett szakképesítés;
  • középfokú munkaügyi vagy középfokú személyügyi vagy középfokú társadalombiztosítási vagy szociális ügyintéző vagy szociális asszisztens szakképesítés képzésekben szerzett szakképesítés
  • bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség vagy
  • egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség; igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség; humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség
  • egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és munkaügyi, társadalombiztosítási, személyügyi, személyzeti szakképesítés vagy szakirányú továbbképzésben szerzett személyügyi szakigazgatás-szervező szakképzettség

Egyéb készségek:

  • kiváló számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség;
  • empátia készség; támogató szemlélet;
  • figyelem; tapintat; őszinteség,
  • probléma és konfliktus megoldó készség
  • a munkavégzés helyszínén a közigazgatási környezethez való alkalmazkodás, a szolgálati utak betartása

Amit kínálunk

  • 40 órás bejelentett munkaviszony határozott időre
  • céges telefon
  • bérezés megállapodás szerint, végzettségtől függően, bruttó 195 000 Ft-tól

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!