Kereskedelem, értékesítés

Márkabolti értékesítő, eladó munkakörben álláslehetőség Sopronban

Munkavégzés helye: Sopron
2019. 10. 31. 13:06

A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

MÁRKABOLTI ÉRTÉKESÍTŐ, ELADÓ - SOPRON

Főbb feladataid lesznek:

  • Herend élmény megteremtése a Vendégeink számára
  • Vásárlók szakszerű, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • A cég termékeinek bemutatása, értékesítése
  • Aktív termékismeret, folyamatos tanulás
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, mélyítése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Extra bónuszok és juttatások
  • Fiatal, pörgős csapat
  • Kiváló, igényes munkakörülmények
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok
  • Egyenlőtlen munkarend igazodva az Esterházy Márkabolt nyitva tartásához

Mit hozz magaddal?

  • Magabiztos német nyelvtudást
  • Mosolygós, kellemes személyiséget, pozitív energiákat
  • Elkötelezettséget a Vendégek, a termék és a cég iránt
  • Tanulás és fejlődés iránt nyitottságot, lelkesedést
  • Aktivitást, jó helyzetfelismerő készséget

Előnnyel indulsz, ha:

  • Angol nyelven is jól beszélsz
  • Van tapasztalatod prémium termékek értékesítésében
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel

Munkavégzés helye: Sopron, Esterházy Márkabolt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheted el.

Adataidat a személyes adatok kezelésére és védelemére vonatkozó jogszabályok és azokkal összhangban levő szabályzatok alapján kezeljük. Bővebb információ megtalálható a weboldalunkon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése