Szervizmérnök pozícióra keresünk németül beszélő munkatársat Sopronban

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat.

A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén.

A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Feladatok

  • Adott projekteken a vasúti járművek szerviztevékenységének koordinálása és elvégzése,
  • Karbantartásoknál a járművek és funkciók ellenőrzésének és mérésének irányítása és felügyelete,
  • Helyszíni munkafolyamatok nyomonkövetése, döntéselőkészítés elvégzése,
  • Elvégzett tevékenységek dokumentálása,
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása és felügyelete.

Elvárások

  • Villamosmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség,
  • Angol és német nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban,
  • Csapatjátékos, jó munkabírás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott