Építésvezető kollégát keresünk Sopronban

Horváth Color Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság

9363 Gyóró, Petőfi Sándor utca 2.

Új munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókra:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervek alapján kivitelezési munkák, hatékony, szakszerű gyakorlati irányítása
  • Helyszíni gyakorlati kivitelezési feladatok napi szintű pontos meghatározása, munka szervezése
  • Alvállalkozók közötti egyeztetések és a munka folyamatos helyszíni organizációja
  • Kivitelezési munkák szerződésben foglalt határidőinek és minőségi követelményeinek követése, ellenőrzése, teljesítések folyamatos minőség-ellenőrzés
  • E-napló vezetése
  • Szakhatóságokkal történő kapcsolattartás, bejárásokon való részvétel
  • Helyszíni felmérések készítése, ellenőrzése
  • Anyagok, eszközök beszerzése, koordinálása

Az álláshoz tartózó elvárások:

  •  Szakirányú magasépítő közép- vagy felsőfokú végzettség
  •  Generál kivitelezésben, magasépítésben szerzett  szakmai , gyakorlati tapasztalat
  • Széleskörű anyag-és technológiai ismeret, szakhatósági eljárásrendek ismerete
  • Kooperációs egyeztetéseken részvétel
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Magas szintű munkabírás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office) , levelező rendszerek és elektronikus adminisztráció jártasság ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb építőiparhoz, magasépítéshez kapcsolódó végzettségek
  • Magasépítési kivitelezési munkákon szerzett szakmai rutin, tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás

Állás, munkaterület:

  •  Építőipar
  •  Teljes munkaidő

  Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron Megye területe

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkavégzéshez cégautó
  • Mobiltelefon

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és fenti feltételeknek megfelel, önéletrajzát és pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postacímünkre is várjuk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános