Pénzügyi referens állás Sopronban

Soproni székhelyű kereskedelmi partnerünk részére keresünk

PÉNZÜGYI REFERENST

Azért jelentkezz, mert

  • partnerünk erős családi vállalkozás,
  • lelkes és fiatalos csapatban, odaadó vezetői irányítás alatt, többnyire X generációsok között dolgozhatsz, akik figyelnek egymásra és képesek vállalni a felelősséget tetteikért,
  • stabil és jó fizetéssel térhetsz haza.

Akkor jelentkezz, ha

  • szereted a nyüzsgő, számlázási, riportálási és pénztárkezelési feladatokat,
  • az áruforgalommal kapcsolatos dokumentációs munka sem okoz gondot,
  • feltölt az, hogy kapcsolatot tarthatsz másokkal,
  • pénzügyi végzettséged van,
  • előnyöd, hogy beszélsz németül,
  • nem jelent gondot, hogy a 7 napos nyitvatartási időből 3-4 napot kell dolgoznod,
  • kedves és mosolygós vagy

Hogyan jelentkezz hozzánk?

Önéletrajzzal és eltökélten!

Feladatok

  • Számlázás
  • Riportálás
  • Pénztárkezelés
  • áruforgalommal kapcsolatos dokumentációs munka
  • számlák kiállítása
  • eseti jelleggel kimutatások készítése
  • forgalmi jelentések összeállítása
  • vásárlás alkalmával a vásárlókkal való kommunikáció
  • munkatársak beosztásának megírása

Elvárások

  • Pénzügyi végzettség

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil és jó fizetés!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!