Büntetés-végrehajtási felügyelő állás sopronkőhidai munkavégzéssel

SOPRONKŐHIDAI FEGYHÁZ ÉS BÖRTÖN
Sopron
Bruttó 306 000 Ft - 500 000 Ft / óra
2020. 03. 04.

A Sopronkőhidai Fegyház és Börtön határozatlan idejű hivatásos szolgálati viszony létesítésére folyamatosan keres biztonsági felügyelő beosztásba, folyamatos, váltásos munkarendbe  jelentkezőket.

Feladatok

A büntetés-végrehajtási intézet biztonsági feladatainak ellátása, a fogvatartottak előállításának végrehajtása.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • a büntetés-végrehajtási intézetnek területére történő ki- és beléptetése,
  • a büntetés-végrehajtási intézet területére érkező gépjárművek be- és kiléptetése,
  • objektumvédelem,
  • fogvatartottak bírósági, egészségügyi intézménybe történő előállításának végrehajtása.

Elvárások

Alap felvételi követelmények:

  • magyar állampolgárság
  • középfokú végzettség
  • kifogástalan életvitel (büntetlen előélet)
  • egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmasság

Amit kínálunk

  • jövedelem: jogszabály szerint (306.000,- fttól)
  • cafeteria rendszer (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • ruházati illetmény / ellátás (96.625,- Ft/év)
  • albérleti hozzájárulás (max.bruttó 38.650,- Ft/hó albérleti szerződés, illetve számla leadása mellett)
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 15 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.: telefon előfizetési kedvezmény, gépjármű felelősség biztosítási kedvezmény, kedvezmény egyes banki szolgáltatások igénybevétele esetén,
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor,
  • szállóférőhely elhelyezési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!