Sopron központjába, a Csíki Sörözőbe (Sansz Söröző) keresünk pályakezdő pultos-felszolgáló kollégát

Profit-Time Kft.
Sopron
Bruttó 320 000 Ft - 360 000 Ft / hónap
2020. 03. 13.

Állásajánlat!

Sopron központjába, a Csíki Sörözőbe (Sansz Söröző) keresünk pályakezdő (gyakornok) pultos-felszolgálót.

Feladatok

  • Az elsajátított (vendéglátó-pultos-felszolgáló-pincér) szakmának megfelelő munkakör betöltése.

Elvárások

  • 25 év alatti életkor
  • OKJ-s végzettség (vendéglátói végzettség előnyben)
  • Rátermettség, rugalmasság
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás
  • Önállóság, szorgalom
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Kiemelkedő fizetés (bruttó 360 000 Ft)
  • Határozott idejű (teljes munkaidős) szerződés (legalább 9 hónap)
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes- barátságos munkakörnyezet

Amit kínálunk

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!