Vendéglátás

Sopron központjába, a Csíki Sörözőbe (Sansz Söröző) keresünk pályakezdő pultos-felszolgáló kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sopron
Fizetés: Bruttó 320000 - 360000 / hónap
2020. 03. 13. 09:08

Állásajánlat!

Sopron központjába, a Csíki Sörözőbe (Sansz Söröző) keresünk pályakezdő (gyakornok) pultos-felszolgálót.

Feladatok:

  • Az elsajátított (vendéglátó-pultos-felszolgáló-pincér) szakmának megfelelő munkakör betöltése.

Elvárások:

  • 25 év alatti életkor
  • OKJ-s végzettség (vendéglátói végzettség előnyben)
  • Rátermettség, rugalmasság
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás
  • Önállóság, szorgalom
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Kiemelkedő fizetés (bruttó 360 000 Ft)
  • Határozott idejű (teljes munkaidős) szerződés (legalább 9 hónap)
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes- barátságos munkakörnyezet

Amit kínálunk:

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése