Villamosmérnök (Automatizálás) munkalehetőség

Profimaster Kft.
Sopron
2021. 02. 22.

Stabil háttérrel rendelkező, járműemelőket gyártó cégünk keresi új munkatársát. Aki:

  • automatizálási gyakorlattal rendelkező villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök,
  • mozgalmas, változatos munkahelyet szeretne, és barátságos, fiatalos, jó hangulatú légkörben dolgozni,
  • munkáját egy műszakos munkarendben végezné, és szabad hétvégére is vágyik,
  • szeretne fejlődni,
  • mobilis, van jogosítványa, és szeret vezetni,
  • fontos számára, a tervezhető nyári és téli pihenés.

Feladatok

  • Cégünk termékeinek automatizálása.
  • PLC vezérlések tervezése, megvalósításának felügyelete, programozása, tesztelése és ellenőrzése.
  • Villamossági szempontok alapján a lehetséges hibák feltárása, javítása.
  • Partnerek és munkatársak műszaki támogatása, információnyújtás.
  • Ügyfelek (belföldi és külföldi) telephelyein a gépek beüzemelése, karbantartása, helyi igényekhez igazítása.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség,
  • Automatizálási területen szerzett több éves gyakorlat.
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Emelőgépkezelő jogosítvány

Amit kínálunk

  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Cafetéria juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!