Marketing menedzser pozícióba munkatársat keresünk

Bővülés miatt keressük legújabb csapattagunkat! A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 11 plazma pontot üzemeltet. A győri-szombathelyi-soproni plazma pontok marketing aktivitásainak összefogására keressük eredményes csapatunk legújabb tagját az alábbi pozícióba:

MARKETING MENEDZSER

(Győr – Szombathely - Sopron)

Feladatok

  • Széles spektrumú marketing feladatok teljes körű ellátása (a szórólap megrendeléstől kezdve teljes kampányok kidolgozásáig) 3 plazma pont vonatkozásában: Győr PlazmaPont - Szombathely PlazmaPont - Sopron PlazmaPont,
  • Marketing célú programok, rendezvények és kitelepülések teljes körű megszervezése és lebonyolítása meghatározott irányelvek alapján
  • Kitelepüléseken való aktív részvétel
  • Marketing célú beszerzések lebonyolítása (promóciós ajándéktárgyak, dekorációk, nyomdai anyagok stb.)
  • Marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Marketingakciók levezénylése, nyomon követése
  • Marketing célú adatbázisok és statisztikák készítése és aktualizálása
  • Együttműködés és kapcsolattartás belső érintettekkel, partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Folyamatos együttműködés az ország különböző pontjain jelen levő marketing csapat tagjaival
  • Aktív részvétel a marketing terv kidolgozásában és megvalósításában, az ehhez tartozó feladatok nyomon követésében, a felmerülő költségek adminisztrációjában
  • Folyamatos ötletelés a kitűzött üzleti célok eléréséhez szükséges marketing eszköztár kidolgozásához

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (marketing szakirány előny) vagy releváns marketing területen szerzett tapasztalat
  • Átlag feletti pozitív kisugárzás és kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Microsoft Office programok, Google Drive stb.)
  • Közösségi média ismerete (Facebook, Instagram, stb.)
  • Gyors reagálás a felmerülő problémák azonnali megoldása, proaktivitás és maximális precizitás
  • Magas fokú retorikai érzék
  • Marketing terület iránti fokozott érdeklődés és elhivatottság
  • Földrajzi mobilitás Győr – Szombathely – Sopron plazma pontok között és rugalmasság a munkaidő terén. Átlagosan heti 1-2 nap ingázás a három plazma pont között
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű előny, de nem feltétel
  • Kreatív gondolkodás
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Stresszhelyzetre, váratlan szituációra való jó reagálás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer, bónusz
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, de rugalmasság a munkaidő tekintetétében
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbecsültség, stabil pozíció egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál
  • Marketingorientált cégvezetés
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált kreatív marketing csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr/Szombathely/Sopron

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk „MARKETING MENEDZSER” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott