Logisztikai referens munkatársat keresünk kiváló német nyelvtudással

Csenteri Dénes Ildikó Egyéni vállalkozó
Sopron
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 06. 16.

Logisztikai referens munkakörbe munkatársat keresünk német nyelvtudással.

Feladatok

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, problémamegoldás, egyeztetések, leltárak lebonyolítása.
  • Fuvarszervezés
  • Rendelések kezelése, rögzítése.
  • A folyamatok utánkövetése.
  • Egyeztetések a gyártó és a partnercégek között.
  • Közvetítői tevékenység.
  • Műszaki jellegű egyeztetések.

Elvárások

  • Tárgyalóképes a német nyelvtudásod és a magyar és német nyelv oda-vissza fordítás is könnyedén megy.
  • Egyszerre több fele vagy képes fókuszálni, akár több telefont kezelni és közben adminisztrálsz is.
  • Kellően okos, talpraesett és diplomatikus személyiség vagy.
  • Képes vagy a különböző érdekek összeegyeztetésére.
  • Rendelkezel némi műszaki affinitással és diktál a józan gondolkodás.
  • Elég jól tűröd a stresszt, nem félsz a felelősségtől és a döntések meghozatalától.
  • Nagyon érthetően, tisztán és kedvesen kommunikálsz.

Amit kínálunk

  • Magas fizetéssel, bejelentve szabályosan.
  • Izgalmas feladatokkal.
  • Rugalmas munkarenddel.
  • Kevés kontrollal.
  • Elismeréssel.
  • Barátságos , családias, támogató légkörrel.

Ezek jellemzőek rád, ha te vagy az ideális jelölt:

  • Ügyfélbarát hozzáállás
  • Diplomáciai érzék
  • Önállóság
  • Mentori viselkedés
  • Szakmai érdeklődés
  • Karakán habitus

Miért érdemes csatlakozni ehhez a csapathoz?

  • Önmagad lehetsz.
  • Kapsz támogatást és korrekt betanítást.
  • Inspiráló, szép környezetben dolgozhatsz.
  • Odaadásoddal fontos csapattag lehetsz.

Partnercégünk ezen értékeket képviseli. Ha Te is, akkor ezt szeretni fogod.

  • Megbízhatóság. Intelligencia. Őszinteség. Gondoskodás. Korrektség. Szakértelem, Diplomácia. Hitelesség. Tradíció.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!