Kézápoló / műköröm építő szakembert keresünk Sopronban

Kézápoló és mnűköröm építő szakembert keresünk az OÁZIS Szépség és Egészség Centrumba.

Biztosított:

A legkedvesebb komplett magyar vendégkör/ Munkára kész teljes berendezés /Több mint 200 lélegzetelállító szín /Szabad munkaidőbeosztás/ Támogató, szeretetteljes pozitív légkör.

Egy 7 év alatt felépített komoly ajándék lehetőséget kínálunk fel leendő munkatársunknak, akire hosszútávon számítunk min.2-3év, max. örökre.

Várjuk Jelentkezésed első körben a es számra és másod sorban a email címen a következőket kérjük: arcképpel ellátott motivációs leveled munkáidról készült fotóid (sima mosolyvonalas francia körömről is)

Feladatok

  • kézápolás, műköröm építés

Elvárások

  • Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki segítőkész, értékeli a csapat által támogató közeget és viszont támogatja környezetét.
  • Pozitív gondolkodású, jó munka teherbírású fejlődőképes, munkájára igényes szakember,aki tisztántartja közvetlen és a szalon környezetét.
  • Kommunikatív, kreatív nem riad vissza a vendégek különleges kérésétől,megoldásorientált akinek fontos,hogy a vendég boldogan feltöltődve jókedvűen elégedetten távozzon.
  • Nyitott legyen az eddigi jólbevált gyors és tartós géllakkozási, és műkörömépítési technika anyaghasználat elsajátítására.
  • Ne zárkózzon el a lábkörömre való géllakkozástól,de az sem hátrány ha van pedikűrös végzettség is.  (Mivel annak berendezése is rendelkezésre áll.)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető