PPC kampánymenedzser álláslehetőség Sopronban

Szereted az analitikát és az eredmények ismeretében optimalizálsz?Akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • PPC kampányok (főleg Google Ads és Facebook Ads) tervezése, menedzselése,
  • kampányokban való aktív részvétel,
  • folyamatos kampány optimalizáció,
  • heti/havi szintű statisztikák, elemzések, riportok készítése,
  • Google Analytics profilok kezelése, mérések, beállítások.

Elvárások

  • magabiztosan használod a Google Ads és Facebook Ads felületeket,
  • érthetően és magabiztosan képviseled elképzeléseidet,
  • precízen, pontosan, proaktívan végzed a munkád,
  • tudsz önállóan dolgozni, de csapatban is megtalálod a helyed,
  • jól gazdálkodsz az idővel, dinamikusan dolgozol,
  • munkáddal szemben igényes vagy,
  • szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz,
  • szeretnél online marketing területen dolgozni és sokat tanulni,
  • kreatív, megoldásorientált és jó problémamegoldó vagy.

Előnyök

  • ismered a SEO alapjait,
  • van szépérzéked, még jobb, ha egy kis grafikusi vénád,
  • beszélsz idegen nyelv(ek)et (angol és/vagy német),
  • otthon érzed magad MAC-es környezetben.

Amit kínálunk

  • hibrid munkavégzés (2 nap iroda, 3 nap otthon)
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • fiatalos munkahely, modern munkakörnyezet,
  • tudásodhoz igazodó fizetés,
  • folyamatos tanulási lehetőség,
  • saját ötletek megvalósításának lehetősége.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott