Pék/cukrász pozícióba munkatársat keresünk Sopronba

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni.

Feladatok

  • recept alapján kiszámítani a hozzávalók mennyiségét
  • előkészíteni és kimérni az alapanyagokat
  • finom pékáruk elkészítése
  • pékséghez tartozó raktár kezelése, leltárazás

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pontos, alapos munkavégzés (munkájára igényes)
  • önálló és csapat munkára képes
  • kreativitás, jó kézügyesség

Előnyök

  • szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • ingyenes dolgozói étkezés a munkaidő alatt
  • kedvezményes alapanyag-vásárlási lehetőség
  • egyműszakos munkarend 05:30-as kezdéssel
  • szabad hétvégék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott