Álláslehetőség kőműves munkakörben Sopronban

A Madéma 2006 Kft., mely vállalkozásnak a fő tevékenysége a térkő burkolatok kivetelezése, mind magánszemélyek mind vallakozások és közületek számára egyaránt. A cég további tevékenységeihez hozzátartozik még  kerítések, támfalak és egyéb méylépítési munkák kivitelezése is. Az elmúlt évek sikereinek köszönhetően állandó megrendelői kör alakult ki és ezen igények folyamatos ellátása és új megrendelések, megbízások miatt szükséges a csapat bővítése. A fent olvasható körülmények miatt 1fő kőműves munkatárs jelentezését várjuk.

Hozz egy jó döntést, dolgozz velünk, bizonyítsd rátermettségedet, meg lesz a gyümölcse!

Feladatok

  • épületek csarnokok környezetében térkő burkolat kialakítása alaptól a kész állapotig
  • kerítések, támfalak építése
  • szintezések
  • szegélyek összes fajtájának építése

Elvárások

  • munkájára kifejezetten igényes
  • precíz, pontos a rábízott feladatokban
  • csapatban való munkavégzés
  • lojális hozzáállás

Előnyök

  • útépítésben és mélyépítésben való jártasság

Amit kínálunk

  • jó munkakörülmények
  • rugalmas munkvégzés
  • kiemelt bérezés
  • Sopron és vonzáskörzetében való munkavégzés
  • azonnali munkezdési lehetőség
  • biztos munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!