Szakmunka

Tapasztalt autószerelő munkatársat keresünk Sopronban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sopron
2018. 08. 03. 15:34

Szakképesített, tapasztalattal bíró valamint elhivatott pályakezdő Munkatársat keresünk:

Autószerelő (Sopron)

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Márkaszerviz előírásainak megfelelően javítások, szerelések szakszerű elvégzése
  • Műszaki állapotvizsgálat, hibafeltárás és hibaelhárítás
  • Gépjárművek vizsgára való felkészítése

Amit kínálunk:

  • Lakhatási támogatás lehetősége
  • Átlagon felüli alapfizetés, ráépülő teljesítmény bónusz
  • Választható béren kívüli juttatás
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai tréningek az importőr szervezésében
  • Magas színvonalú szakmai környezet, profi célszerszámok
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkakezdés: amint a pályázó részéről lehetséges

  • hr@inicial.hu
  • 205694750 (H-P 9-17 h)

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése