Kereskedelem, értékesítés

Soproni irodába ingatlanreferens kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sopron
2017. 12. 14. 15:52

A Remmark Ház soproni irodája keres ingatlanreferenst.

Feladatok:

  • Az ingatlaniroda eladói és vevői ügyfélkörének kezelése.
  • Az eladásra kínált ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása.
  • A vevői igények felmérése, ezek alapján ingatlan bemutatók szervezése.
  • Ingatlan adásvételi szerződések előkészítése.

Elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.
  • Önálló munkavégzés.
  • Az ingatlanszakmában szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk:

  • Átlag feletti jövedelem lehetősége.
  • Nyugodt, kollegiális légkör.
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség,

Munkavégzés helye: Sopron.

A munkakörrel kapcsolatban további felvilágosítást ad Varga Zoltán: 0620/368-5466 vagy jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a varga.zoltan@remmark.hu e-mail címen.

www.remmarkhaz.hu – Sopron, Deák tér 66-68.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése